Grupa nowoczesnych
Kancelarii
Prawnych
Jesteśmy innowacyjną grupą kancelarii, która renomę swoją zawdzięcza zaangażowaniu w sprawy klienta najlepszych ekspertów z zakresu prawa i rachunkowości.
Adam Mariański
Zaufali nam
brands
circle-blue
Butikowa kancelaria, realizująca projekty wymagające wysokospecjalistycznej prawniczej wiedzy eksperckiej.
circle-green
Nowoczesna kancelaria świadcząca usługi bieżącego wsparcia prawnopodatkowego dla przedsiębiorstw.
circle-red
Kancelaria świadcząca eksperckie usługi z zakresu rachunkowości w tym tworzenia polityki rachunkowości oraz jej audytu.
 
Prof. dr hab.

Adam Mariański

Doradca podatkowy, adwokat. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla przedsiębiorstw, zwłaszcza w zakresie podatków dochodowych oraz kontroli podatkowych. Powszechnie rozpoznawany pełnomocnik w postępowaniach przed sądami administracyjnymi i pomysłodawca wielu procesów optymalizacji podatkowych.

 
 • Reforma systemu ochrony zdrowia oczami eksperta Mariański Group.

  wtorek, 02, sierpień 2016

  Planowane przez ministra Radziwiłła REWOLUCYJNE zmiany w systemie opieki zdrowotnej budzą wiele kontrowersji. Jak widzą je eksperci z dziedziny prawa medycznego - przeczytasz w komentarzu oceniającym reformy - autorstwa Moniki Błońskiej, radcy prawnego w kancelarii Mariański Group, opublikowanym na łamach portalu termedii. Podniesienie roli podmiotów publicznych? W mojej ocenie to zła tendencja.

  Czytaj więcej...

 • Nieuczciwa reklama usług

  środa, 20, lipiec 2016

  Czy reklama Twojej firmy nie przekracza zasad uczciwej konkurencji? Co możesz zrobić jeśli Twój rynkowy rywal reklamuje usługi, których nie świadczy? O tym m.in. dowiesz się z artykułu Bartosza Rodaka, adwokata w Kancelarii Prawno-Podatkowej Mariański Group, opublikowanym na łamach Rzeczpospolitej.  Nieuczciwa reklama usług w branży transportowej.

  Czytaj więcej...