Grupa nowoczesnych
Kancelarii
Prawnych
Jesteśmy innowacyjną grupą kancelarii, która renomę swoją zawdzięcza zaangażowaniu w sprawy klienta najlepszych ekspertów z zakresu prawa i rachunkowości.
Adam Mariański
Zaufali nam
brands
circle-blue
Butikowa kancelaria, realizująca projekty wymagające wysokospecjalistycznej prawniczej wiedzy eksperckiej.
circle-green
Nowoczesna kancelaria świadcząca usługi bieżącego wsparcia prawnopodatkowego dla przedsiębiorstw.
circle-red
Kancelaria świadcząca eksperckie usługi z zakresu rachunkowości w tym tworzenia polityki rachunkowości oraz jej audytu.
 
Prof. dr hab.

Adam Mariański

Doradca podatkowy, adwokat. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla przedsiębiorstw, zwłaszcza w zakresie podatków dochodowych oraz kontroli podatkowych. Powszechnie rozpoznawany pełnomocnik w postępowaniach przed sądami administracyjnymi i pomysłodawca wielu procesów optymalizacji podatkowych.

 
 • X Ranking Firm Doradztwa Podatkowego 2016, Dziennik Rzeczpospolita.

  czwartek, 23, czerwiec 2016

  Szanowni Państwo, jest nam bardzo miło poinformować o sukcesach naszej Kancelarii w X Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2016 organizowanym przez Dziennik Rzeczpospolita. Zostaliśmy uznani za najdynamiczniej rozwijającą się firmę doradczą w Polsce awansując do grupy 15 największych kancelarii w kraju, a tym samym po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce w województwie łódzkim.

  Czytaj więcej...

 • Czy można przeprowadzić sukcesję jednoosobowej działalności gospodarczej?

  poniedziałek, 23, maj 2016

  Zapraszamy do lektury artykułu w Rzeczpospolitej autorstwa kolegi Jakuba Żurawińskiego, na temat przekazania w ramach sukcesji biznesu prowadzonego w formie jednoosobowej działalności gospodarczej Czy można przeprowadzić sukcesję jednoosobowej działalności gospodarczej?

  Czytaj więcej...